Akční nabídka klimatizace Acond
Klimatizace Tepelná čerpadla Autoklimatizace

Tepelná čerpadla

Acond
www.tepelna-cerpadla-acond.cz

Proč zvolit tepelná čerpadla ACOND?

  • Jsme rodinná firma. Spokojený zákazník, dobrá pověst a vysoká kvalita jsou pro nás důležitější než okamžitý zisk. Proto používáme nerezové provedení, zvětšené výměníky kvůli vyšší účinnosti, kompresory Copeland scroll a další hodnotné součásti.
  • Vysoká účinnost. Tepelná čerpadla ACOND patří prokazatelně mezi špičku v účinnosti. Doloženo nezávislým testem.
  • Patentovaná regulace ACOND®Therm. Jedinečný výsledek vlastního vývoje zvyšující komfort uživatele a hlavně celoroční účinnost tepelného čerpadla.
  • Tepelná čerpadla ACOND mají zajištěnou spolehlivá technickou podporu po celé České Republice.
  • Profesionalita. Vedení vývoje zhodnocuje 40-ti leté zkušenosti z oboru.
  • Kvalitní český výrobek.
Thermia

Společnost THERMIA byla založena roku 1923 průmyslníkem Per Anderssonem.

Firma se specializovala na výrobu kotlů, kamen a ohřívačů vody.

1. tepelné čerpadlo značky THERMIA spatřilo světlo světa již roku 1973. Díky neustálému výzkumu a vývoji patří společnost THERMIA mezi nejvýznamnější výrobce tepelných čerpadel na světě.

THERMIA sídlí v jihozápadní části Švédska ve městě ARVIKA, vzdáleném cca 400km od Stockholmu.Roční produkce tepelných čerpadel THERMIA se pohybuje v řádu desítek tisíc kusů.

Spetech
www.spetech.cz

Náklady na vytápění a přípravu teplé vody jsou nejvyšší položkou v provozních výdajích domu. Zamyslete se nad řešením, které vám nabízí naše firma. Existuje řada možností jak vytápět Váš dům. Je však jen jedna možnost, která Vám zajistí i velice rychlou návratnost vložených finančních prostředků i dokonalou harmonii a příjemnou tepelnou pohodu ve Vašem domě. Budoucnost patří ekologickým a energeticky šetrným vytápěcím systémům.... zejména tepelným čerpadlům.

Tepelná čerpadla země-voda podávají sice stabilní výkon za předpokladu, že mají dobře nadimenzovaný vrt či plošný kolektor, ale cena zemních prací je poměrně velmi drahá. Správně navžený zemní kolektor včetně rozvodů a sběračů zdraží instalaci tepelného čerpadla minimálně o 50% a vrt o 100%! Návratnost takovehoto zdroje oproti vytápění plynem se pak odsune na 10 až 18 let. Díky přijatelné ceně nové technologie SPE-TECH je návratnost tepelných čerpadel vzduch-voda již od 4 do 8 let, proti vytápění plynem. V průměru lze ušetřit u stávající budovy bez dodatečného zateplení min. 50% nákladů na energie!

LG
www.lg.cz

Klimatizace Therma V, která funguje na principu tepelného čerpadla, ztělesňuje ekonomicky výhodné a přitom ekologicky šetrné řešení vytápění s využitím obnovitelných přírodních zdrojů. Tepelná energie je do systému přiváděna ze vzduchu (venkovní jednotka tepelného čerpadla) a ze slunce (solární panel). To s sebou přináší výrazně nižší emise oxidu uhličitého.

Vysoká efektivita: Díky technologii Inverter od LG dosahuje koeficient účinnosti u systému Therma V hodnot 4,1 až 4,5 (COP).

Univerzální zdroj tepla: K horkovodnímu rozvodu lze připojit tradiční radiátory i stále oblíbenější podlahové vytápění. Jako volitelné příslušenství si můžete pořídit také nádrž na ohřev vody.

Funkce chlazení vzduchu: Produkt Therma V LG je navržen tak, aby jej bylo možné využít také jako klimatizaci. Stačí do vodního okruhu zapojit pokojovou klimatizační jednotku.

Pohodlné a přehledné ovládání: Provoz jednotlivých zařízení v systému může uživatel kontrolovat prostřednictvím regulačního panelu. Jde například o navolení různých provozních režimů.