Akční nabídka klimatizace Acond
Klimatizace Tepelná čerpadla Autoklimatizace

Klimatizace

Acond
www.klimatizace-acond.cz

Klimatizace ACOND patří po dlouhá léta mezi nejprodávanější v České Republice. Vynikají hlavně tichým a ekonomickým provozem, příznivou pořizovací cenou, spolehlivostí a hezkým designem. Používáme pouze nejkvalitnější komponenty a materiály. Tepelné výměníky jsou řádně dimenzovány pro vysokou energetickou účinnost. Pro projektanty, prodejce, montážní a servisní pracovníky pořádáme pravidelná technická školení. Poskytujeme plnou technickou podporu.

Sanyo

Sanyo se soustředí na vývoj nejvíce výkoných zařízení. Je světový lídr v počtu technologií týkajících se životního prostředí a tak není divu, že si za svou firemní filozofii zvolilo heslo "Think GAIA - For Life and the Earth" (pro život a Zemi).

  • SANYO ECOi elektrické VRF systémy jsou jedny z nejvýkonnějších a nejspolehlivějších na trhu.
  • SANYO je průkopník ve vývoji plynem poháněného VRF systému se schopností redukovat emise karbonů v ovzduší.
  • SANYO vynalezl Virus Washer, který potlačí, deaktivuje, redukuje více než 99 % virů přítomných ve vzduchu včetně chřipkových virů a virů způsobující ptačí chřipku.
LG
www.lg.cz

Klimatizační jednotky pro obytné budovy od značky LG nabízejí více než jen vytvoření příjemné teploty. Řada ARTCOOL Gallery přináší designovou revoluci – klimatizační jednotka už není jen nenápadná krabice na zdi, ale doslova umělecké dílo. Chytré spojení špičkové technologie a umění vás mile překvapí.

Funkce čištění vzduchu: Klimatizace obytných budov LG mohou obsahovat plazmový filtr, trojitý filtr, antialergický filtr nebo jejich kombinace. Díky této výbavě umějí z ovzduší odstraňovat řadu pevných i plynných nečistot, jako jsou prach, bakterie nebo alergeny. Pomáhají tak předcházet řadě onemocnění.

Rychlá a jednoduchá instalace: Unikátní podpěrná svorka a rozšířený prostor pro potrubí usnadňuji instalaci klimatizační jednotky. Do útrob jednotky je možné proniknout i bez její demontáže, a to díky odklopnému spodnímu krytu. Instalaci tak zvládne i jediná osoba.

Antikorozní technologie Gold Fin: Venkovní jednotky jsou standardně opatřovány antikorozním povlakem na bázi zlata. Toto opatření výrazně prodlužuje životnost přístroje.

Daikin
www.daikin.cz

Daikin Europe N.V. (DENV) je 100% vlastněnou dceřinou společností Daikin Industries Limited, nadnárodní korporací kótovanou na japonském akciovém trhu a předním světovým výrobcem a dodavatelem zařízení TVK (topení, ventilace a klimatizace), včetně řešení pro tepelná čerpadla a mražení. Společnost dodává inovativní a vysoce kvalitní řešení mikroklimatu interiérů, která uspokojují měnící se potřeby našich rezidenčních, komerčních a průmyslových zákazníků.

Daikin Europe N.V. je ředitelství společnosti Daikin pro prodej, vývoj a výrobu pro Evropu, Střední východ a Afriku. Daikin Europe Group v současnosti zahrnuje ústředí, 5 výrobních závodů, 17 přidružených společností, 5 prodejních kanceláří a celou síť nezávislých distributorů a prodejců v regionu EMEA.

Společnost ukončila rozpočtový rok 2010 s konsolidovanými čistými tržbami ve výši 1.809 milionů EUR a provozním výsledkem ve výši 179,7 milionů EUR. V celé skupině Daikin Europe Group je přes 5 400 zaměstnanců

Sinclair
www.sinclair-klimatizace.cz

Sinclair je český tradiční výrobce klimatizací pro domácnost i komerční použití. Provoz společnosti a její postupy jsou v souladu s normou ISO 9001. Výrobky SINCLAIR odpovídají evropským normám, které zaručují bezpečný provoz. Od samého počátku si SINCLAIR stanovil jako hlavní cíl přinášet kvalitu a pohodlí do života obyvatel naší modré planety. Díky důrazu kladenému na vývoj, výrobu a testování výrobků a dále prodejní podpoře, SINCLAIR dosáhl vysoké úrovně kvality a spolehlivosti. Každý komponent je pečlivě vybrán a ohodnocen, aby byl zaručen co nejlepší výkon celého systému. Sinclair vyrábí klimatizace pro domácnost, komerční klimatizace a klimatizace pro průmyslové použití.